Підписатися на RSS

Виховна робота в Сторожинецькій гімназії

День пам`яті жертв голодоморів

Голодомог На виконання листа Чернівецької обласної державної адміністрації від 16.11.2015 № 149/36-2612, листа Управління освіти Сторожинецької РДА від 18.11. 2015р. № 1125 «Щодо заходів до Дня пам`яті жертв голодоморів, з метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним режимом у Сторожинецькій районній гімназії проведено заходи:
1. Тематична книжкова виставка «То був страшний голод».
2. Виставка архівних документів, фотоматеріалів «Допоки пам'ять в серцях не згасає».
3. Перегляд кінофільму «Голод-33».
Усний журнал «Запалимо свічу пам`яті» .

Голодомог

Голодомог


Виховна година на тему «Ми за здоровий спосіб життя»

05 листопада 2015 року класний керівник 7А класу Мирон Марина Іванівна провела з своїми учнями виховну годину на тему «Ми за здоровий спосіб життя».

Здор.спосіб жит.

Діти організували усний журнал про шкідливий вплив куріння на організм людини, розповіли історію появи тютюну в Європі.

Здор.спосіб жит.

Протягом заходу Мирон М.І. провела з дітьми тренінг «Як сказати ні курінню». Кожен висловлював свою думку з приводу того, як відмовити друзям і знайомим, коли тобі пропонують сигарету.

Учні побачили ролик про негативний вплив куріння на організм людини.

Захід закінчився підсумком « Ми за здоровий спосіб життя. Скажено ні курінню».


Виховна справа на тему «Історія мого імені»

13 листопада 2015 р. класовод 1А класу Лесишак Галина Михайлівна провела з своїми учнями виховну справу на тему « Історія мого імені»

Історія імені

Діти розповіли про походження та значення власних імен. Підготували презентації про відомих людей світу, які носили такі ж імена.

Під кінець заходу всі учні заспівали пісню « Україна це ми».

Історія імені


Допомога учасникам АТО

Учні Сторожинецької районної гімназії відгукнулися на звернення волонтерів Сторожинеччини про допомогу учасникам АТО. 20 по 22 жовтня 2015р. було зібрано продукти харчування воїнам та передано голові волонтерського руху у Сторожинці Рудому О.В. для відправки в зону АТО.

/Files/images/P011015_0946.jpg

/Files/images/P221015_1146[01].jpg


ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ПРОВІВ ТРЕНІНГИ З ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

/Files/images/4erv-hrest1.JPG

Під егідою обласного Товариства Червоного Хреста України у Сторожинці 06 жовтня відбувся тренінг з навчання навичкам першої невідкладної допомоги для учнів міських шкіл та студентів лісового коледжу. Заняття відбулося у Клубі медичних працівників Сторожинецької Центральної районної лікарні. Присутніми на тренінгу були і учні Сторожинецької гімназії. Учасники тренінгу наочно побачили як правильно надавати допомогу та навчились самостійно виконували необхідні маніпуляції. Для проведення таких навчань використовувались манекени, заготовлені медичні засоби (бинти, джгути, шини), а також учнів вчили використовувати підручні засоби для надання невідкладної допомоги в екстрених випадках.
Під наглядом фахівців учні гімназії мали змогу самостійно повторити маніпуляції з невідкладної допомоги та за допомогою манекенів відтворити отримані знання на практиці Їм були надані манекени, муляжі та інші засоби для проведення підготовки.

/Files/images/4erv-hrest2.jpg

/Files/images/4erv-hrest3.jpg

/Files/images/4erv-hrest4.jpg

/Files/images/4erv-hrest5.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.