Підписатися на RSS

ЯК ЗАПИСАТИ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА ДО ШКОЛИ

Сторожинецька районна гімназія починає прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мають подати електронну заяву

Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020-2021 навчальному році. Тобто це не "електронна черга" в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.

Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція
  1. Зареєструватись в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут.
  2. Оберіть школу серед перелічених.
  3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією.
  4. Зв'яжіть зі школою електронною поштою stor_ghym1@ukr.net чи телефоном (03735)21464 та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.
  5. Електронну заяву з оригіналами та фотокопіями документів.

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ о86-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме - ПОВІДОМИМО ПІЗНІШЕ.

Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

  • які проживають на території обслуговування школи
  • чиї рідні навчаються або працюють в цій школі
  • які навчаються в дошкільному підрозділі цієїж школи.

Додамо, у 2020 році електронна реєстрація майбутніх першачків була б обов'язковою і без карантину, в рамках цифровізації країни.

Кiлькiсть переглядiв: 1194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.