Підписатися на RSS

Допомога Зимі Ю.В.

/Files/images/Ю В Зимі1.jpg

Останні події в Україні не дають залишитися байдужим жодному свідомому українцю. Сьогодні, як ніколи, ми повинні допомагати своїй державі, щоб вона була нероздільною, щоб ми мали свою Батьківщину. Ми повинні допомагати своїм воїнам, які гинуть від куль ворога, захищаючи нас і нашу Україну.
У гімназії навчаються 19 дітей, батьки яких перебувають у зоні АТО. 4-6 квітня учні організували адресну допомогу Зимі Ю.В. – лікарю, що перебуває у госпіталі м. Волноваха. Він є колишнім учнем гімназії, а зараз тут навчається його дочка.

/Files/images/Ю В Зимі2.jpg


Плетіння маскувальних сіток

Війна на сході відкриває людей по-новому. Це дозволило усім українцям відчути себе великою родиною та об’єднати свої зусилля для добрих справ. Ніколи раніше в Україні так активно не розвивався волонтерський рух, коли без надії на жодну винагороду люди допомагають тим, хто боронить їхній мир та спокій. В Україні плетіння маскувальних сіток – справа не нова, цим займаються у різних регіонах. Тому діти Сторожинецької районної гімназії долучилися до плетіння сітки для військовослужбовців. Саму сітку надали волонтери, які передадуть її в зону АТО. З щирою надією на мирне майбутнє вузлик за вузликом спліталися побажання добра і перемоги для наших захисників.

/Files/images/маск_сітка1.jpg

/Files/images/маск_сітка2.jpg


Презентация патріотичне виховання

Для перегляду на комп'ютері повинен бути встановлений PowerPoint 2007 або пізнішої версії для Windows


День Гідності та Свободи

На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», в Сторожинецькій районній гімназії з 15 по 20 листопада були проведені заходи з нагоди відзначення 2-ої річниці подій на майдані Незалежності. Організовано тематичну виставку стінгазет, 20 листопада проведено усний журнал «Революція гідності. Як все починалося».

Революція Гідності

Революція Гідності


Патріотичне виховання у гімназії спрямоване на залучення учнів до глибинних пластів національної культури і духовності, формування у молоді національних світоглядних позицій, ідей, поглядів, переконань на основі цінностей як вітчизняної так і світової культури. Ідея проста і зрозуміла – це сформованість національної свідомості, патріотичних почуттів до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім'я України, та захисту її суверенітету. /Files/images/patriot.gif

Нормативне забезпечення:
Указ Президента України від 12.06.2015 № 334/2015 "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді"
Указ Президента України №872/2014 «Про День Гідності та Свободи»

Наказ МОН № 641 від 16.06.15 року "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах"

Кiлькiсть переглядiв: 988

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.