Підписатися на RSS

/Files/images/1.png

РІК ЯПОНІЇ

Оскільки цього року виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, в Сторожинецькій районній гімназії проведено ряд заходів, виховних справ, виставок екібан тощо. Зокрема протягом 2016-17 навчального року тривав проект інноваційної освіти «Відкривай Україну» – це парад інноваційних освітніх програм, що є майданчиком для знайомств та джерелом унікальної інформації для батьків, вчителів, школярів. Програма «Відкривай Україну» має на меті пробудити для молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями України.

/Files/images/Нове зображення (1).png

Партнерами фестивалю є Благодійна організація «Благодійний фонд «З країни в Україну», Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

/Files/images/Нове зображення (2).png /Files/images/Нове зображення (3).png /Files/images/Нове зображення (4).png

Зазначений проект створює середовище для розвитку підлітків малих міст України. У півфіналі освітнього проекту «Відкривай Україну» брали участь команди із Чернівецької та Тернопільської областей, які в подальшому матимуть змогу реалізувати проект власної розробки у своєму місті.

Місто Сторожинець представляла команда «ЕКО-Life» Сторожинецької районної гімназії у складі учнів 7-9 класів: Чайковської Катерини, Ковалюк Богдани, Молдован Крістіни, Гриценко Каріни, СорощукАлєксандри, Піхоцької Каріни, Піхоцького Миколи та Кронова Михайла, на чолі з керівником команди та координатором міського проекту, заступником директора з виховної роботи – Парайко Катериною Іллівною.

/Files/images/Нове зображення (5).png /Files/images/Нове зображення (6).png

Під час Фестивалю учасники команди «ЕКО-Life» гідно представили презентацію міського проекту «Частинка Японії в нашому місті», що мав на меті озеленити територію рідного міста; підготувати особистість учня до реального життя, до співпраці, самостійного навчання; донести до широкого загалу важливість співпраці та співдружності з громадскістю та культурою країн Східної Азії, зокрема Японії, адже 2017 рік проголошено роком Японії в Україні.

/Files/images/Нове зображення (7).png /Files/images/Нове зображення (8).png /Files/images/Нове зображення (7).png /Files/images/Нове зображення (10).png

Окрім цього протягом всього дня учні презентували та представляли рідне місто Сторожинець і власний проект на освітній виставці неформальної та інноваційної освіти.

/Files/images/Нове зображення (5).png /Files/images/Нове зображення (12).png

Також в програмі фестивалю були: дискусійна панель для вчителів, керівників команд та міських координаторів, зони формальної та неформальної освіти, майстер класи, інтерактивні ігри, покази фільмів «Спадок нації», «Immigraniada».

/Files/images/Нове зображення (13).png /Files/images/Нове зображення (14).png /Files/images/Нове зображення (15).png /Files/images/Нове зображення (16).png

Результатом наполегливої роботи учасників команди «ЕКО-Life» Сторожинецької районної гімназії, стало почесне ІІ місце серед 10 команд з Чернівецької та Тернопільської областей.

Ми пишаємося тим, що у нас така талановита молодь! Бажаємо підростаючому поколінню, шаленого креативу, вічної енергетики молодості, незгасаючого бажання змінювати світ. Ніколи не здаватися, завжди вірити у власні можливості та перемоги! Як говорив відомий політичний діяч Вінстон Черчилль: «Успіх недовговічний, поразка – не фатальна, мужність продовжувати – ось що має значення».

Кiлькiсть переглядiв: 768

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.