Підписатися на RSS

Виховний захід «Спішіть добро творити, люди»

24 березня вихователь групи продовженого дня Харашенюк Людмила Василівна провела відкритий виховний захід «Спішіть добро творити, люди».

/Files/images/творіть добро2.jpg

Виховати у дітей небайдуже становлення до людей, які потребують допомоги, формувати активну життєву позицію,яка проявляється у дієвій допомозі людям похилого віку, ветеранам,сиротам, інвалідам, розвивати упідростаю чого покоління високі моральні якості стало завданням даного заходу.

/Files/images/творіть добро1.jpg

Доброта та милосердя – це милість людського серця, розуміння,м’якість, співчуття, ніжність, любов та жалісливестановлення до людей. Це не слабкість, а сила тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу – такий висновок зробили діти у ході проведення заходу.


Свято Миколая

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з`являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається. Саме такими словами розпочався виховний захід на тему «Любий Отче Миколаю, ти прийди до нас із раю» який 18 грудня 2015 року класовод 3-А класу Шаповалова Л.І. провела у своєму класі .

Свято Миколая

На свято були запрошені батьки , всі діти одягнені у вишиванки. Учні виконували пісні про святого Миколая, робили власними руками поробки-подарунки, розповідали про добрі вчинки які робили протягом року, просили подарунки.

Свято Миколая

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх. – ці слова стали підсумком роботи учнів та запрошених на свято батьків.


«Чарівні звуки, рідне слово - моя сердечна українська мова»

День мови 25 листопада 2015 року класовод 4-Б класу Чобан Людмила Георгіївна провела у своєму класі виховний захід присвячений Дню української писемності на тему «Чарівні звуки, рідне слово - моя сердечна українська мова».
На захід всі діти прийшли в вишиванках, виконували пісні про українську мову, читали вірші, ставили інсценізації. Діти висловили свою любов і повагу до рідної мови. Говорили, що слово - це найбільший скарб народу, найсильніша зброя, що може вбити і найкращі ліки для душі і серця.
«Без мови немає народу» - головний висновок заходу.

День мови


Виховна година на тему « Шануй батька й неньку - буде тобі гладенько»

03 грудня класовод 3-Б класу Головата Людмила Іванівна провела у своєму класі виховну годину на тему « Шануй батька й неньку - буде тобі гладенько».На захід всі діти прийшли в вишиванках, розповідали про свої родини. Кожна дитина підготувала родинне дерево, фото своєї сім`ї та коротку розповідь про рідних. З уст дітей лунали слова безмежної любові та поваги до батьків. Учні пообіцяли вирости достойними синами і дочками для своїх батьків і для рідної Вкраїни.

Шануй батька

На кінець заходу всі присутні смакували солодощі, що приготували турботливі бабусі вихованців.

Шануй батька


Виховна година на тему «Велика радість творити добро»

16 жовтня 2015 р. класовод 4А класу Перчек Марія Гаврилівна провела з своїми учнями виховну годину на тему «Велика радість творити добро»

/Files/images/P161015_1255.jpg

Діти розказали, як вони розуміють слово «доброта». Активно розповідали про свої добрі справи. Класовод провела тестування на виявлення атмосфери доброзичливості в класі.

/Files/images/P161015_1248.jpg

Перчек М.Г. наголосила, що саме сьогодні, як ніколи потрібно робити добро. Ситуація в Україні вимагає співчуття і допомоги від кожного громадянина.

Була обговорена діяльність волонтерів. Учні 4 класу долучаються до всіх акцій милосердя що проходять у гімназію.

/Files/images/P161015_1242.jpg

Під кінець заходу всі учні відпустили в небо паперових голубів з добрими справами, які вони збираються робити все своє життя.

Захід закінчився підсумком «Все в твоїх руках».


Виховна година на правову тематику "Наші права - щасливе дитинство"

09 жовтня класовод 4-Б класу Чобан Людмила Георгіївна провела у своєму класі виховну годину на правову тематику "Наші права - щасливе дитинство".

/Files/images/P091015_1249.jpg

/Files/images/P091015_1250[01].jpg

Протягом заходу діти активно обговорювали свої права, не забуваючи і про обов'язки. Класовод ознайомила учнів з Конвенцією ООН про права дитини та іншими законодавчими актами у сфері захисту дітей.

/Files/images/P091015_1259.jpg

/Files/images/P091015_1323.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 3143

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.